monitor interaktywny AVTEK TOUCH SCREEN PRO2

  • Kod.0420012

Avtek TouchScreen Pro2

to wysokiej jakości połączenie monitora LCD z tablicą interaktywną. Przekątna ekranu to aż 55 do , dzięki czemu jest to idealny następca zarówno tradycyjnych tablic interaktywnych, jak również narzędzie do wyświetlania i prezentacji do nowoczesnych sal konferencyjnych.

W pracowniach szkolnych sprawdzi się przede wszystkim w funkcji tablicy interaktywnej, dając możliwość obsługi 4 osobom jednocześnie. Można go również używać do wyświetlania filmów z DVD lub BluRay.

Avtek TouchScreen 65P zapewnia doskonałą jakość obrazu dzięki rozdzielczości Full HD i podświetleniu LED, które dodatkowo zapewnia świetną widoczność nawet w jasnych pomieszczeniach. Wysoką jakość dźwięku uzyskano poprzez zastosowanie wbudowanych głośników 2 x 15 W. Monitor można podłączyć do dowolnego komputera, odtwarzacza DVD, BluRay lub do wizualizera.

Technologia optyczna zapewnia wysoką dokładność, czułość, a także odporność na kurz i wilgoć.

Żywotność panelu wynosi 30 000 godzin, co zakładając pracę przez 6 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu, daje w przeliczeniu ok. 20 lat pracy. Nie wymaga przy tym żadnej konserwacji, wymiany lamp i czyszczenia, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych projektorów.

Jest to również rozwiązanie ekologiczne, ponieważ urządzenie automatycznie przechodzi w stan czuwania (<0.5 W) w momencie, gdy nie ma źródła sygnału i w odróżnieniu od projektorów nie generuje szkodliwych odpadów w postaci rtęciowych lamp projekcyjnych.

Do wyboru kilka wielkości.

Chcesz kupić monitor interaktywny z komputerem. Zapytaj sprzedawcę o najlepsze rozwiązanie.

Do każdego monitora interaktywnego Avtek TouchScreen serii Pro polecane jest oprogramowanie RM Easiteach w języku polskim w promocyjnej cenie!

Przeznaczenie: sale przedszkolne, klasy lekcyjne, aule wykładowe

do użytku bez projektora

8 617,00

Podobne produkty

Zestaw nagłaśniający

Zestaw nagłaśniający
778,00

EKRAN projekcyjny

EKRAN projekcyjny
289,00

EKRAN projekcyjny

EKRAN projekcyjny
258,00

STOLIK prezentacyjny

STOLIK  prezentacyjny
202,00