Tygodniowy rozkład zajęć dla nauczycieli

  • Kod.051502

Opis - magnetyczna tablica tygodniowego rozkładu zajęć dla nauczycieli obrazuje pełen schemat pracy szkoły. Składa się z trzech części: oddziały (z podziałem na grupy), sale, nauczyciele. Umożliwia oznaczenie 10 godzin lekcyjnych dziennie.

"Zawartość" tablicy (ilość oddziałów, sal i nauczycieli jak również godzin lekcyjnych) dostosowujemy do indywidualnych potrzeb danej szkoły. Z tego powodu wymiary możemy określić dopiero po zamówieniu.

Podana na naszej stronie cena ma zastosowanie do tablicy dla 15 nauczycieli (nie wykonujemy mniejszych). Na zdjęciu przedstawiono tablicę dla 29 nauczycieli.

Sposób obliczania ceny: ilość nauczycieli x 49,20 cena brutto.
W przypadku zakupu dodatkowych znaczników cena za 1 szt. wynosi 0,74 zł brutto.

Opis materiałów użytych do produkcji - powierzchnia planera wykonana jest na bazie tablicy białej. Magnetyczna, suchościeralna, mozna po niej pisać markerami. Trwale naniesiono wiersze i kolumny.

Ramka i pozostałe elementy - rama wykonana z ceownika aluminiowego w kolorze naturalnym, wykończona beziecznymi narożnikami z tworzywa. Cała konstrukcja usztywniona wypełnieniem w postaci jednolitej płyty.

Znaczniki - magnetyczne, w komplecie znajduje się po 67 znaczników dla każdego nauczyciela.

Montaż - tablica przeznaczona do samodzielnego montażu na ścianie. W komplecie znajduje się: tablica, znaczniki, zestaw kołków i śub do mocowania.

Uwagi - przy składaniu zamówienia prosimy określić ilość nauczycieli, oddziałów i sal.

 

wybór ilości nauczycieli

 
 
 

785,99

Podobne produkty

krzesło ISO ALU, tapicerowane

 krzesło ISO ALU, tapicerowane
117,00

krzesło ISO chrom, tapicerowane

-16% PROMOCJA

 krzesło ISO chrom, tapicerowane
108,00 129,00 zł

MAZUR 24 regał z szafką

 MAZUR 24 regał z szafką
353,99

LECH 3 szafa z witryną

 LECH 3 szafa z witryną
480,00