Dygestorium PRO-V (A)

  • Kod.029300-PROV-A

Dygestorium PRO-V typ A

 

Wymiary:

Wymiar szafki dolnej i komory manipulacyjnej górnej: 1220x 600x 2500 /mm/ (szerokość, głębokość, wysokość)

Wymiar szafki dolnej i komory manipulacyjnej górnej: 1220x 750x 2600 /mm/ (z wentylacją)

Przeznaczenie:

Digestorium przeznaczony jest do realizacji doświadczeń w zakładach laboratoryjnych, doświadczalnych oraz szkołach. W wersji Pro V typu A ze wszystkich z trzech stron znajdują się płytki, z przodu duża szyba zapewnia doskonałą widoczność, oraz wygodę podczas długotrwałej pracy. Dla bezpieczeństwa użytkowania szyba podczas podnoszenia chowa się w nadstawkę. Nadstawka pełni również rolę doświetlenia części roboczej dygestorium.

Digestorium składa się z dwóch części:

-górnej: komory manipulacyjnej z płytkami ceramicznymi kwasoodpornymi do wysokości sufitu. Komora wyposażona jest w zlew polipropylenowy, baterie, dolny szyber instalacji wyciągowej, zawór gazowy. W dygestorium ProV typu A w standardzie znajduje się nadstawka oświetleniowa. Oświetlenie jest oddzielone szybą od części roboczej dygestorium, co zapewnia bezpieczne doświetlenie części roboczej dygestorium.

-dolnej: szafki dwudrzwiowej z zamontowanym syfonem, regulatorem instalacji wyciągowej. 

W górnej komorze zamocowana jest duża  przestronna szyba podnoszona za pomocą systemu „Fennel”. Pozwala on na ustawienie okiennicy (góra-dół) w dowolnym położeniu. Wentylator z płytą montażową stanowi wyodrębnioną część wyciągu do montażu na otworze kominowym. W standardzie wentylator o mocy 350 m3//h. Instalacja wyciągowa wykonana jest z polistyrenu w wersji podstawowej. Całość na nośniku laminatu. Digestorium jest dostępne w trzech kolorach: biały, buk, popiel. Dodatkowe kolory na specjalne zamówienie.

Przeznaczenie: pracownie szkolne

wersja podstawowa

 
 
 

5 469,99

Podobne produkty

Dygestorium nastołowe PRO II

Dygestorium nastołowe PRO II
3 290,00

Dygestorium PRO-II (P)

Dygestorium PRO-II (P)
4 893,00

Dygestorium PRO-II filtracyjne

Dygestorium PRO-II filtracyjne
9 568,00

Dygestorium PRO-I (P)

Dygestorium PRO-I (P)
4 688,00